Anchor

Ücretsiz Radyo Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64.2
  • Version 8.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Anchor FM Inc.
Anchor, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz olarak indirilip kullanım imkanı sağlayan radyo yayını yapmaya yönelik bir uygulama.

Anchor, iOS akıllı cihazlar ve tabletler için ücretsiz olarak indirilip kullanma imkanı sağlayan bir radyo yayın uygulaması olarak kullanılıyor. Uygulamada sayesinde kullanıcılara ücretsiz olarak radyo yayını yapma imkanı veriliyor. Radyo yayını yapan bireyler seslerini ve kendilerini tüm dünyaya kolaylıkla duyurmuş ve tanıtmış oluyor. Bunun yanında radyo yayını yapanlar, kendi dinleyici kitlelerini oluşturabiliyorlar. Takipçilerini, takipçi sayılarını ve onların isteklerini öğrenebiliyorlar. Böylece kullanıcılar dinleyicilerine kolaylıkla hitap edebilmiş oluyor.

Anchor uygulamasının bir diğer özelliği ise, kullanıcıların ses kayıtları yapabiliyor olması. Böylece kendi ses kayıtlarını muhafaza etmiş ve istedikleri sosyal medya hesaplarında paylaşma imkanı elde etmiş oluyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar başka radyo yayını yapan diğer kullanıcılara da ulaşabiliyor. Kolay kullanım özelliği ile Anchor?da basit şekilde yayın başlatılabiliyor ve canlı yayın yapabiliyor. Ayrıca uygulama sadece ses ve müzik üzerine değil, aynı zamanda; film, sanat, tiyatro, video oyunları, siyaset, spor ve sağlık programlarını da kapsıyor.

 

Anchor indir
DİĞER SÜRÜMLER